MENU
VIDEO Kup bilet Park Sportowy SQUASH & FITNESS Zrób Prezent SPORT HOTEL

SALE 20% OFF!

MEGA PROMKA!! W dniach 19-20 grudnia!

 • 20% RABATU na Vouchery (Bilet N+ oraz S+ na 2h basen+SPA)*
 • ważność voucheru do końca maja 2019 r.!
 • zapakowane w kopercie prezentowej 
 • gwarancja satysfakcji oraz uśmiechu bliskiej osoby! 

*Vouchery objęte promocją dostępne wyłącznie w Recepcji Term Cieplickich

Voucher do Term Cieplickich

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim Voucher do Term Cieplickich!

 

Grudzień to okres, w którym wszystkim udziela się świąteczna atmosfera. To czas oczekiwania na święta, na chwile spędzone z rodziną oraz poszukiwanie prezentów. Idealnym pomysłem jest voucher do Term Cieplickich. W natłoku świątecznych obowiązków ważne, że jest to prezent, który można zorganizować nawet „na ostatnią chwilę”.Dla aktywnych najlepszy będzie voucher na zajęcia fitness lub grę w squasha, a dla osób pragnących trochę relaksu i odpoczynku, trafionym prezentem będzie voucher na masaż lub strefę basenową. Można go kupić przez stronę internetową lub osobiście w recepcji Term Cieplickich.

Godziny otwarcia Term Cieplickich w okresie świątecznym

Szanowni Państwo.

Okres świąteczny to czas szczególny, w którym wszyscy się radują, spotykają w rodzinnym gronie oraz przeżywają czas świąt razem! Dlatego już teraz zachęcamy wszystkich do spędzania go wspólnie w Termach Cieplickich. 

Zapraszamy:

 • 24.12. poniedziałek w godzinach 6:00 - 14:00
 • 25.12. wtorek  w godzinach 8:00 - 22:00
 • 26.12. środa  w godzinach 8:00 -22:00
 • 31.12. poniedziałek  w godzinach 6:00 - 18:00
 • 01.01.2019 wtorek  w godzinach 10:00 - 22:00

Mikołajki w Termach Cieplickich

Wielkimi krokami zbliżają się uwielbiane przez wszystkich Mikołajki. W tym wyjątkowym dniu dzieciaki z niecierpliwością oczekują siwego Pana, który przychodzi z wielką torbą prezentów.
W porozumieniu ze Świętym Mikołajem i jego elfami, Termy Cieplickie postanowiły sprezentować najmłodszym wstęp za jedyne 5 zł oraz wielki dmuchany tor przeszkód od 12:00 do 18:30! W związku z tym, serdecznie zapraszają rodziców ze swoimi pociechami 6 grudnia 2018 r. od 6 do 22, do Term, aby miło i radośnie spędzić ten dzień. 

Promocja obejmuje pobyt dwugodzinny dla dzieci do lat 15. Dzieci do lat 14 wejście z pełnoletnim opiekunem. Opłata za osobę dorosłą według standardowego cennika.

12 grudnia Termy Cieplickie czynne od 14:00

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w środę 12 grudnia 2018 roku, obiekt Termy Cieplickie będzie czynny od godziny 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.

JELENIOGÓRSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „TERMY LIGA 18/19”

 

Spółka Termy Cieplickie już po raz czwarty będzie organizatorem Jeleniogórskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej: „Termy Liga 18/19”. W wydarzeniu będą mogły wziąć udział nie tylko jeleniogórskie firmy, ale i grupy przyjaciół, które mają ochotę poczuć smak rywalizacji. Dla firm będzie to szansa na promocję, jak i również na integrację swoich pracowników oraz zapewnienie im aktywności fizycznej. Wszystkie mecze rozgrywane będą w hali głównej Parku Sportowego Złotnicza przy ul. Złotniczej 12.

Pierwszy mecz odbędzie się już w sobotę 24 listopada, a ostatnie mecze rozgrywek planowane są w lutym 2019 roku.

Wierzymy, że podobnie jak w ubiegłych latach zechcecie spędzić trochę czasu na piłkarskim parkiecie, rywalizując o miano najlepszej futsalowej drużyny w mieście . Jak co roku organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody dla 3 najlepszych drużyn z każdej ligi oraz wyróżnienia indywidualne.
W ramach rozgrywek zapewniamy:

 • możliwość zaciętej rywalizacji z innymi drużynami,
 • profesjonalną obsługę sędziowską oraz organizacyjną,
 • statystyki dostępne na stronie internetowej www.parksportowy.pl,
 • oprawę multimedialną (filmiki i zdjęcia) z wybranych spotkań,
 • nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników,
 • możliwość reklamy swojej drużyny (firmy),
 • rabat 10% dla drużyn chcących wynająć halę sportową na trening,
 • rabat na zakup odzieży piłkarskiej u partnera rozgrywek firmy „Saper Gol”.


Opłata startowa za udział w turnieju wynosi 800 zł netto. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres tobiasz.kuzniewski@termycieplickie.pl do 20 listopada 2018. Ze względu na ograniczoną ilość, miejsc zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej, gdyż przewidujemy uczestnictwo maksymalnie 20 drużyn. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie po numerem telefonu 881 333 003.
Fanów piłki nożnej zachęcamy do kibicowania drużynom podczas ich zmagań.
Zapraszamy – zagraj z nami !

czytaj więcej
zwiń tekst

Nowy grafik zajęć fitness!

Od poniedziałku 5 listopada br. wchodzi w życie nowy grafik zajęć fitness. Rezerwacji zajęć fitness można dokonać na 4 sposoby: aplikacja mobilna ,,GYMup!" na platformę iOS i Android, strona Internetowa www.termycieplickie.pl, osobiście w biurze obsługi klienta Term Cieplickich bądź telefonicznie w godzinach 12:00 - 16:00 w Biurze Obsługi Klienta pod numerem 75 75 46 901.

Zachęcamy do zapisów. Więcej informacji o zajęciach tutaj

IV Mroczny Pochód Halloweenowy

Zapraszamy do udziału w IV Mrocznym Pochodzie Halloweenowym. Start w środę 31 października o godzinie 18:00 na Placu Piastowskim przed wejściem do parku. Koniec pod Termami Cieplickimi z konkursem na najupiorniejsze przebranie i przerażającą dynię. Każde przebranie i dynia zgarnia gadżety. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

1 listopada w Termach Cieplickich

Szanowni Państwo!

1 listopada br. Termy Cieplickie będą czynne w godzinach 09:00 - 22:00.

Zapraszamy serdecznie!

Dzień Otwarty Strefy Squash&Fitness

Stałych klientów, jak również mieszkańców, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszej oferty strefy Squash&Fitness, zachęcamy do zaplanowania aktywności podczas Dnia Otwartego w sobotę 13 października br. Od godziny 10:00 do 16:00 zapraszamy na darmowe zajęcia fitness. W programie joga, trampoliny, pump, trening na rowerach stacjonarnych oraz TBW.

Dodatkowo każdy będzie mógł spróbować swoich sil na korcie do squash’a oraz uzyskać cenne wskazówki od trenera personalnego na strefie treningu funkcjonalnego.
Każdy, kto tego dnia kupi lub doładuje karnet na strefę treningu lub zajęcia fitness, otrzyma od nas voucher na 2 h na basen i strefę SPA oraz super gadżet! Strefa chillout’u, fit przekąski oraz dobra kawa zapewne umili czas podczas przerw między zajęciami.
Na zajęcia fitness można się zapisać za pomocą aplikacji GymUp!, stronę internetową oraz telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00.

Harmonogram zajęć fitness:

 • 10:00 Joga - T. Sobotko
 • 11:00 Trampoliny - Agnieszka lub Kasia
 • 12:00 TBW - Mateusz
 • 13:00 Pump/ABT - Sionna
 • 14:00 Step - Kasia
 • 15:00 Indoor Cycling - A.Wior

Serdecznie zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!

czytaj więcej
zwiń tekst

Jesień pełna atrakcji

W październiku przygotowaliśmy kilka ciekawych wydarzeń… Jakie? O tym poniżej.

Na początku miesiąca bierzemy udział w jesiennej edycji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Zaczynamy w piątek 5 października od godziny 17:00 i przez cały weekend udzielamy 50% rabatu na całodniowe bilety wstępu do Term Cieplickich. 

We współpracy ze spółkami miejskimi, 6 października organizujemy Piknik Komunalny. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy na tereny zielone przy ul. A. Wiłkomirskiego w godzinach 14:00-18:00. Przygotowaliśmy dużo atrakcji i gadżetów, a główną nagrodą będzie lot balonem.

Stałych klientów, jak również mieszkańców, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszej oferty strefy Squash&Fitness, zachęcamy do zaplanowania aktywności podczas Dnia Otwartego w sobotę 13 października br. Od godziny 10:00 do 16:00 zapraszamy na darmowe zajęcia fitness. W programie joga, trampoliny, pump, trening na rowerach stacjonarnych oraz TBW. Dodatkowo każdy będzie mógł spróbować swoich sil na korcie do squash’a oraz uzyskać cenne wskazówki od trenera personalnego na strefie treningu funkcjonalnego. Na zajęcia fitness można się zapisać za pomocą aplikacji GymUp! Każdy, kto tego dnia kupi lub doładuje karnet na strefę treningu lub zajęcia fitness, otrzyma od nas voucher na 2 h na basen i strefę SPA oraz super gadżet! Strefa chillout’u, fit przekąski oraz dobra kawa zapewne umili czas podczas przerw między zajęciami. 

A na koniec miesiąca szykujemy IV Edycję Mrocznego Pochodu Halloweenowego. Start w środę 31 października o godzinie 18:00 na Placu Piastowskim przed wejściem do parku. Koniec pod termami z konkursem na najupiorniejsze przebranie i przerażającą dynię. Każde przebranie i dynia zgarnia gadżety. Zapraszamy do wspólnej zabawy. 

czytaj więcej
zwiń tekst

Projekt Plaża w Termach Cieplickich

Połowa wakacji już za nami, a pogoda cały czas wymarzona! W upalne dni najlepiej wybrać się nad wodę i zrelaksować w basenach zewnętrznych Term Cieplickich.

Idealną okazją na spędzenie popołudnia będzie ostatnia impreza wakacyjna - Projekt Plaża. Zapraszamy 16 sierpnia o godzinie 19:00. Baseny zewnętrzne będą czynne wyjątkowo do 22:00 więc będzie szansa na popływanie „pod gwiazdami”. Na zapowiadający się ciepły, czwartkowy wieczór przygotowaliśmy wiele atrakcji, konkursów i nagród, a pobyt umili nam DJ grający wakacyjną muzykę.

Każdy gość otrzyma kwiaty hawajskie i będzie mógł zrobić sobie zdjęcie INSTAXEM, które dostanie od nas na pamiątkę! Super atrakcją będzie slackline – taśma, którą rozstawimy i naciągniemy od jednego punktu do drugiego. Cała zabawa polega na utrzymaniu równowagi przechodząc po taśmie o szerokości 5 cm. Pozornie może wydawać się to proste, ale jak ktoś spróbuje to przekona się, że nie jest to takie łatwe. Dla początkujących przygotujemy zestaw, który rozstawimy na trawniku, natomiast drugą taśmę rozłożymy nad basenem, gdzie będzie można zobaczyć, jak robią tricki na slacku osoby, które swoją przygodę z tą dyscypliną zaczęły już jakiś czas temu. Przybywajcie i bawcie się razem z nami! Ceny biletów wstępu według standardowego cennika.

czytaj więcej
zwiń tekst

Nocne Kino Wodne

Już 27 lipca kolejna impreza plenerowa Nocne Kino Wodne w Termach Cieplickich! Wyjątkowe oglądanie filmu na dużym ekranie, prosto z basenów. Zaczynamy o 21:00. Nie zabraknie oczywiście kinowych rarytasów - lemoniady oraz popcornu. Na zapowiadający się ciepły piątkowy wieczór przygotowaliśmy dla Was amerykańską komedię „Jeszcze dłuższe zaręczyny”, w roli głównej występują Jason Segel i Emily Blunt. (Zwiastun https://www.youtube.com/watch?v=-1J6jrQzBXY). Mamy dla Was niespodziankę - każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie na ściance naszym INSTAXEM i poczuć się jak prawdziwy celebryta przed premierą filmową! Przybywajcie i bawcie się razem z nami!

Lato w Termach Cieplickich

Lato w Termach Cieplickich zapowiada się naprawdę emocjonująco!

Wakacje to czas wspaniałej zabawy na strefie basenów zewnętrznych, o czym można było się przekonać podczas koncertu The Dumplings. Już 6 lipca odbędzie się kolejna impreza - Picnic of Colors, co oznacza wielkie grillowanie, bitwę na balony z wodą, animacje, konkursy i wiele innych! Następnie 27 lipca pluskając się w wodzie będzie można obejrzeć film na giga ekranie. Nie zabraknie lemoniady oraz popcornu. 

Na tym jednak zabawa się nie kończy, ponieważ w dalszej części wakacyjnej przygody 10 sierpnia zapraszamy na Projekt Plaża – palemki, dmuchańce, tańce, hulańce, a to wszystko wieczorową porą.

Wszystkie wydarzenia odbędą się pod Patronatem Prezydenta Miasta Jelenia Góra.

czytaj więcej
zwiń tekst

Koniec roku szkolnego - nagradzamy najlepszych!

Czerwony pasek na świadectwie? Przyjdź i pochwal się nim w Termach Cieplickich, a wejdziesz na 2 godziny całkowicie za darmo!;)

Już w piątek 22 czerwca koniec roku szkolnego. Termy Cieplickie nagrodzą najzdolniejsze dzieci. Wystarczy przynieść ze sobą aktualne świadectwo z czerwonym paskiem, bądź wzorowy wynik nauki w klasach 1-3 oraz legitymację szkolną, by skorzystać z Term zupełnie za darmo. Wszystkie pociechy do 14 roku życia wejście z pełnoletnim opiekunem (opłata wg. standardowego cennika). Promocja dotyczy biletów ulgowych D i S.

Koncert The Dumplings w Termach Cieplickich

Termy Cieplickie zapraszają na rozpoczynający okres wakacyjny, koncert zespołu The Dumplings, który odbędzie się na terenie basenów zewnętrznych dnia 16 czerwca 2018 r. o godzinie 21:00. Już teraz zachęcamy do zakupu biletów, które są dostępne na stronie internetowej www.termycieplickie.pl lub w recepcji Term Cieplickich.

 • Wjazd TYLKO 20 zł!
 • Wejście od 19:30!
 • Do wyboru: leżak i kocyk albo tańce i hulańce w wodzie termalnej!
 • Support od 19:30 - Luk B2B @2Face Projekt Hirschberg.
 • Głównym Partnerem koncertu jest Pałac Na Wodzie Emotions&Thermal SPA oraz koncertomania.pl.
czytaj więcej
zwiń tekst

Dzień Dziecka w Termach Cieplickich

Dzień Dziecka w Termach Cieplickich nieco wcześniej! Już 30 maja br. zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w pierwszym dniu otwarcia basenu sezonowego! Wszystkie bilety D za 0 zł! 

Oferta obowiązuje dnia 30.05.2018 r. i dotyczy biletu ulgowego D. Dzieci do 14 roku życia, wejście z pełnoletnim opiekunem - opłata wg. cennika.

Nowy sposób rezerwacji zajęć fitness oraz kortu do squasha

REZERWACJA ZAJĘĆ FITNESS I KORTU DO SQUASH’A
Rezerwacji zajęć fitness można dokonać na 4 sposoby:
 
I. Aplikacja mobilna „GYMup!” na platformę iOS i Android.
  1. Pobieramy na telefon darmową aplikację GYMup!
  2. Zakładamy konto. Wymagane dane to imię, nazwisko, numer telefonu bądź adres email. W przypadku zwolnienia się           
      miejsca na danych zajęciach, pierwsza osoba z listy rezerwowej zostanie o tym poinformowana drogą mailową.
  3. Dodajemy Termy Cieplickie do klubów.
  4. Zapisujemy się na dane zajęcia klikając na nie i wciskając przycisk „rezerwuj”.
 

II. Strona Internetowa www.termycieplickie.pl
  1. Wchodzimy na stronę internetową www.termycieplickie.pl
  2. Po prawej stronie klikamy zakładkę „Squash & Fitness”
  3. Logujemy się lub zakładamy nowe konto.
  4. Klikamy zakładkę „Rezerwuj” na górnym pasku.
  5. Klikamy myszką w interesujące nas zajęcia i wybieramy opcję „Rezerwuję”
 
III. Osobiście w biurze obsługi klienta Term Cieplickich.
 
IV. Telefonicznie w godzinach 12:00 – 16:00 w biurze obsługi klienta pod numerem 75 75 46 901.
 
 • Rezerwacji zajęć fitness można dokonać na 7 dni w przód. Zapisać na zajęcia można tylko jedną osobę. 
 • Rezerwacji kortu do Squash’a można dokonać w taki sam sposób jak w przypadku zajęć fitness. Należy na stronie rezerwacji kliknąć zakładkę „Rezerwuj Salę”, wybrać interesujące godziny i kliknąć „Rezerwuję”. Telefonicznie można dokonać rezerwacji Squasha w godzinach 6:00 – 22:00. 
 • Rezerwacji Squash można dokonać na 30 dni w przód.
 • Anulowanie rezerwacji zajęć fitness oraz kortu do squasha, można dokonać samemu poprzez aplikację GYMup!, stronę internetową, osobiście lub telefonicznie w godzinach 6:00 – 22:00 w biurze obsługi klienta.
NOWY SYSTEM REZERWACJI OBOWIĄZUJE OD 23.04.2018 R.
czytaj więcej
zwiń tekst

Majówka w Termach Cieplickich

Planujecie pobyt w Karkonoszach podczas długiego weekendu majowego? Jeżeli tak to dobrze się składa! Jedna z największych atrakcji Karkonoszy jaką są niewątpliwie Termy Cieplickie, przez cały okres majówkowego szaleństwa będą dla Was czynne w godzinach 06:00 - 22:00!

Serdecznie zapraszamy!

Termy Cieplickie Partnerem Projektu Zima TVN!

TVN rusza z „PROJEKTEM ZIMA 2018”!

Zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, możliwość spotkania z największymi gwiazdami i ciekawymi osobowościami – takie atrakcje przygotowała telewizja TVN dla wszystkich sympatyków mroźnych temperatur. W tym roku „Projekt Zima” zawita do przepięknych miejscowości Dolnego Śląska – oficjalnego partnera projektu.

Szklarska Poręba, Duszniki Zdrój, Stronie Śląskie, a także Karpacz to miasta, w których odbędzie się tegoroczny „Projekt Zima”. Z tej okazji TVN przygotował dla wszystkich gości moc niespodzianek. Oprócz sportów zimowych oraz konkursów na uczestników czeka slalom z elektronicznym pomiarem czasu! Na miejscu będzie można spotkać także wiele gwiazd, które uwielbiają zimowe szaleństwa.

Relacje z „Projektu Zima” przekażą widzom m.in. Olivier Janiak w programie „Co za tydzień”, emitowany na antenie TVN oraz TVN Style oraz reporterzy „Dzień Dobry TVN” .

Godziny funkcjonowania „Projektu Zima": 9:00 – 16:00 (sobota i niedziela)

Trasa projektu Zima 2018

 • 27-28.01 – Szklarska Poręba (Ski Arena Szrenica)
 • 3-4.02 – Duszniki Zdrój (Zieleniec Ski Arena)
 • 10-11.02 – Stronie Śląskie (Czarna Góra Resort)
 • 17-18.02 – Karpacz (Winterpol Biały Jar)

Na obszarze „Projektu Zima” w każdej miejscowości będą znajdować się także wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Dolina Noteci – producent karmy premium dla psów i kotów, Freeway OMT – dystrybutor GoPro, a także Termy Cieplickie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków białego szaleństwa do wspólnej zabawy na stokach! Mieszkańców pobliskich miejscowości oraz turystów! Moc atrakcji, nagrody oraz świetna zabawa gwarantowana! Relacja ze wszystkich miejsc będzie na bieżąco publikowana na naszym fanpageu.

czytaj więcej
zwiń tekst

Milionowy GOŚĆ Term Cieplickich tuż tuż!

Już tylko 10 000 osób dzieli nas od milionowego gościa! Tak jest! Odwiedziło nas już prawie 1 000 000 osób! Będzie się działo! Dla szczęśliwego GOŚCIA przygotowaliśmy niesamowitą niespodziankę!

Prosimy o potwierdzenie adresu i wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania newslettera - szczegóły w mailu, który zostanie do Państwa wysłany po zapisaniu się.
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess