MENU
VIDEO Kup bilet Park Sportowy Spacer 3D SQUASH & FITNESS Zrób Prezent SPORT HOTEL

recepcja TERMY

Dojazd

Dla zdrowia, urody i relaksu

Zimowe wieczory to idealny czas na relaks i odpoczynek w Termach Cieplickich. To okazja na wygrzanie się w basenach termalnych lub w saunach w strefie spa. 

Doskonałym uzupełnieniem tej wizyty jest skorzystanie z zabiegów – ceny są atrakcyjne, a masaże różnorodne więc każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie: masaże klasyczne, sportowe oraz relaksacyjne np. gorącą czekoladą, olejami, gorącymi kamieniami. Zapisy pod numerem tel. 75 75 46 916/901. Zapraszamy!

Weekend za pół ceny!

Bilety do Term Cieplickich za pół ceny!

Przed nami wiosenna edycja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną. Zaczynamy w piątek 20 marca od godziny 17:00 i przez cały weekend udzielamy 50% rabatu na całodniowe bilety wstępu do Term Cieplickich. Założeniem Akcji jest stworzenie bazy produktów i usług turystycznych na terenie całej Polski w atrakcyjnych, obniżonych cenach.

Termy Cieplickie udzielą 50% rabatu na całodniowe bilety wstępu do Term Cieplickich:

  • bilet normalny cały dzień, cena regularna 68,00 zł, cena po zniżce 34,00 zł,

  • bilet normalny + strefa SPA cały dzień, cena regularna 80,00 zł, cena po zniżce 40,00 zł,

  • bilet ulgowy S cały dzień, cena regularna 55,00 zł, cena po zniżce 27,50 zł,

  • bilet ulgowy S + strefa SPA cały dzień, cena regularna 67,00 zł, cena po zniżce 33,50 zł,

  • bilet ulgowy D cały dzień, cena regularna 45,00 zł, cena po zniżce 22,50 zł

Promocja nie dotyczy biletów zakupionych online.

czytaj więcej
zwiń tekst

Voucher do Term Cieplickich

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim Voucher do Term Cieplickich!
 
Grudzień to okres, w którym wszystkim udziela się świąteczna atmosfera. To czas oczekiwania na święta, na chwile spędzone z rodziną oraz poszukiwanie prezentów. Idealnym pomysłem jest voucher do Term Cieplickich. W natłoku świątecznych obowiązków ważne, że jest to prezent, który można zorganizować nawet „na ostatnią chwilę”.Dla aktywnych najlepszy będzie voucher na zajęcia fitness lub grę w squasha, a dla osób pragnących trochę relaksu i odpoczynku, trafionym prezentem będzie voucher na masaż lub strefę basenową. Można go kupić przez stronę internetową lub osobiście w recepcji Term Cieplickich.
Prosimy o potwierdzenie adresu i wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania newslettera - szczegóły w mailu, który zostanie do Państwa wysłany po zapisaniu się.
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess