MENU
VIDEO Kup bilet Park Sportowy Spacer 3D SQUASH & FITNESS Zrób Prezent SPORT HOTEL

recepcja TERMY

Dojazd

Termy Cieplickie są nieczynne

Szanowni Państwo,

Mając na względzie komunikat wydany przez Kancelarię Premiera, w związku z działaniami na rzecz zminimalizowania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, informujemy, że Termy Cieplickie są nieczynne do odwołania.

Wszystkie informacje na bieżąco będziemy publikować na stronie www.termycieplickie.pl oraz w mediach społecznościowych. 

Zajęcia aqua aerobic

Zapraszamy na zajęcia aqua aerobic!

Poniedziałki godzina 9:00 i 19:30.

Środy godzina 9:00.

Czwartki godzina 19:30.

Zajęcia trwają do 50 minut.

Udział w zajęciach jest bezpłatny należy jedynie kupić bilet na basen według obowiązującego cennika.

Dla zdrowia, urody i relaksu

Zimowe wieczory to idealny czas na relaks i odpoczynek w Termach Cieplickich. To okazja na wygrzanie się w basenach termalnych lub w saunach w strefie spa. 

Doskonałym uzupełnieniem tej wizyty jest skorzystanie z zabiegów – ceny są atrakcyjne, a masaże różnorodne więc każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie: masaże klasyczne, sportowe oraz relaksacyjne np. gorącą czekoladą, olejami, gorącymi kamieniami. Zapisy pod numerem tel. 75 75 46 916/901. Zapraszamy!

Radosnych Świąt

 

Spółka Termy Cieplickie życzy zdrowych, spokojnych

i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Dzień kobiet

Dzień Kobiet w Termach Cieplickich! 

Panowie, szukacie prezentu dla swojej córki, żony, mamy, babci? Idealną propozycją jest voucher na pobyt w Termach Cieplickich lub jeden z zabiegów z oferty strefy SPA. 

8 marca w niedzielę zapraszamy Panie na bezpłatny trening oraz dorzucamy opcję 30% rabatu na doładowanie lub zakup karnetu na zajęcia fitness lub strefę treningu funkcjonalnego. 

Dodatkowo tego dnia promocyjne wejścia do Term Cieplickich tańsze o 30%, na hasło „Dzień dobry, może jakaś promocja”.

* Oferta ważna 8 marca, dla Pań powyżej 15 roku życia.

Dzień mężczyzn

Termy Cieplickie nie zapominają o Panach

 

W środę 11 marca zapraszamy prawdziwych mężczyzn na bezpłatny trening oraz dorzucamy opcję 30% rabatu na doładowanie lub zakup karnetu na strefę treningu funkcjonalnego.

Dodatkowo tego dnia promocyjne wejścia do Term Cieplickich z 30% rabatem, na hasło „Dzień dobry, może jakaś promocja”.

 

* Oferta ważna 11 marca, dla Panów powyżej 15 roku życia.

6 urodziny Term Cieplickich

We wtorek 3 marca będzie co świętować. To już 6 lat funkcjonowania Term Cieplickich. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców i turystów na wspólne obchody 6 urodzin. Tego dnia dwugodzinny pobyt w termach, bez względu na rodzaj biletu, kosztować będzie jedyne 6 zł. 

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Voucher do Term Cieplickich

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim Voucher do Term Cieplickich!
 
Grudzień to okres, w którym wszystkim udziela się świąteczna atmosfera. To czas oczekiwania na święta, na chwile spędzone z rodziną oraz poszukiwanie prezentów. Idealnym pomysłem jest voucher do Term Cieplickich. W natłoku świątecznych obowiązków ważne, że jest to prezent, który można zorganizować nawet „na ostatnią chwilę”.Dla aktywnych najlepszy będzie voucher na zajęcia fitness lub grę w squasha, a dla osób pragnących trochę relaksu i odpoczynku, trafionym prezentem będzie voucher na masaż lub strefę basenową. Można go kupić przez stronę internetową lub osobiście w recepcji Term Cieplickich.
Prosimy o potwierdzenie adresu i wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania newslettera - szczegóły w mailu, który zostanie do Państwa wysłany po zapisaniu się.