MENU
VIDEO Kup bilet Park Sportowy Spacer 3D Rezerwuj zajęcia, kort Zrób Prezent SPORT HOTEL

recepcja TERMY

Dojazd

Aquapark, Karpacz, baseny termalne, Czechy - Termy Cieplickie zapraszają

Drodzy Państwo! Szanowni Goście! Doskonale wiemy, w jakiej kondycji może być ciało i umysł po kilku miesiącach intensywnej pracy. Organizm potrzebuje regeneracji i wypoczynku, dlatego o każdej porze roku warto zaplanować nawet krótki urlop. Pobyt w komfortowych warunkach, bez trosk dnia codziennego, potrafi przywrócić energię i radość życia.

Aquapark, SPA, fitness - wszystko w jednym obiekcie

Termy Cieplickie, choć nie mieszczą się w zagranicznych kurortach z palmami, a w rodzimej Jeleniej Górze, blisko Karpacza, przez cały rok zapewniają klientom wspaniałe doznania. Aquapark, SPA, strefa fitness, kort do squasha, niejeden basen dopasowany do potrzeb klientów - to wszystko sprawia, że można wypocząć i w pełni się zregenerować.

Baseny termalne przeznaczone są nie tylko dla kuracjuszy przyjeżdżających na zabiegi o charakterze zdrowotnym. Wszyscy, którzy odwiedzają Termy Cieplickie, mogą skorzystać z dobroczynnych właściwości wód termalnych. Znajomi po urlopie wracają ze zdwojoną energią i wyglądają młodziej? To nie zasługa zagranicznych wyjazdów, ale wypoczynku w obiekcie takim, jak nasz.

Baseny termalne blisko Czech

Termy Cieplickie zlokalizowane są w samym środku uzdrowiskowej Jeleniej Góry, z której turyści mają dogodny dojazd nie tylko do górskich miejscowości - Karpacza czy Szklarskiej Poręby. Dla tych, którzy chcą przekroczyć granicę naszego kraju, proponujemy wyjazd do naszych południowych sąsiadów - Czech. Granica z Czechami znajduje się zaledwie 32 km od Jeleniej Góry. Najbliżej położony jest Harrachov ze słynną skocznią narciarską, na której święcili sukcesy polscy sportowcy. Naszym gościom możemy także zaproponować wyprawę do czeskiej Pragi, położonej 163 km od Jeleniej Góry.

Termy Cieplickie oferują swoim gościom baseny termalne, które pozwalają na pełen relaks nawet podczas niskich temperatur. Dbamy o to, aby każda osoba mogła bez obaw korzystać z atrakcji kompleksu. Baseny o głębokości 1,3 m pozwalają na bezpieczne przebywanie w wodzie nawet osobom, które nie potrafią pływać. Uzupełnieniem strefy basenowej są sauny oraz gabinety masażu. Osoby, którym zależy na poprawie kondycji i spaleniu zbędnych kalorii, mogą wybrać się na zajęcia fitness lub pograć w squasha.

Z basenu do Karpacza - atrakcje blisko aquaparku

Turyści, którzy po pobycie w Termach Cieplickich będą szukali dodatkowych atrakcji, mogą korzystać z szeregu atrakcji, które są dostępne w ciągu całego roku. Latem można zwiedzać pieszo pobliski Karpacz i Szklarską Porębę, a zima wybrać się na narty lub sanki na jeden z licznych stoków po polskiej lub czeskiej stronie.

Zwiedzanie Karpacza warto połączyć z wyprawą na Śnieżkę, na którą wejście musi być obowiązkowym punktem wycieczki turysty przebywającego w Kotlinie Jeleniogórskiej. Koniecznie trzeba odwiedzić takie miejsca jak Wodospad Szklarka czy Kamieńczyk. Dla tych, którzy lubią poczuć się beztrosko, Karpacz proponuje tor saneczkowy lub Park Bajek. To jednak nie jedyne atrakcje. Po drodze do Karpacza warto wstąpić na zamek Chojnik, z którego roztaczają się piękne górskie widoki. A jeśli o górkach mowa, warto sprawdzić w Karpaczu Anomalię Grawitacyjną. Na jednej z ulic można się świetnie bawić - okazuje się bowiem, że wrzucając “na luz” ma się wrażenie, że samochód sam jedzie pod górę.

Brzmi niewiarygodnie? Przekonajcie się sami! Mnogość atrakcji w Termach Cieplickich oraz w ich okolicach sprawią, że ten wyjazd będzie niezapomniany.

Prosimy o potwierdzenie adresu i wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania newslettera - szczegóły w mailu, który zostanie do Państwa wysłany po zapisaniu się.